Гвардіола: «Виграш у «Шахтаря» - це велика перемога для нас»

Опубликованно 05.10.2017 15:39

Пеп Гвардіола / фото - прес-служба ФК «Манчестер Сіті»

Головний тренер англійського «Манчестер Сіті» Пеп Гвардіолана прес-конференції після перемоги над донецьким «Шахтарем» з рахунком 2:0 в матчі другого туру групового турніру Ліги чемпіонів заявив, що в першому таймі «гірники» пресингували його команду дуже високо з-за чого «городянам» не вдавалося виходити в атаки.

«Ми виграли у дуже хорошої команди. Ми продемонстрували хорошу гру, особливо в другому таймі. У першому таймі нам це не вдавалося, адже «Шахтар» дуже високо пресингував нас, демонструючи тиск у центрі поля. Степаненко і Фред діяли просто відмінно. Також у суперника були такі швидкі виконавці, як Тайсон, Марлос і Бернард, вони дуже небезпечно діяли на флангах.

Це велика перемога для нас, тепер ми чекаємо поєдинку проти «Наполі». Я бачив, що вони обіграли «Феєноорд», ми повинні поважати цю команду».

Наставник «Шахтаря» Паулу Фонсека залишився задоволений самовіддачею своїх футболістів, але вважає, що пенальті не було.

Категория: Спорт